logo

Kontakt

Här hittar du länken till ByggaF hemsida.
Och här är länken till Fuktcentrum på LTH.

Här kan du även hitta en lista på samtliga
Diplomerade Fuktsakkunniga i Sverige.

Styrelsen

Ordförande
Eva Gustafsson
Dipl. Fuktsakkunnig
Conservator
eva.gustafsson@conservator.se
+46 (0) 70 249 00 91
Kassör
Rebecka Tamminen
Dipl. Fuktsakkunnig
Tamminen Konsult AB
rebecka@tamminenab.se
+46 (0) 70 277 17 40
Sekreterare
Jörgen Wadman
Dipl. Fuktsakkunnig
PE Teknik & Arkitektur
jorgen.wadman@pe.se
+46 (0) 10 102 51 20
IT-Ansvarig
Carl Dahlström
Dipl. Fuktsakkunnig
Skanska
carl.dahlstrom@skanska.se
+46 (0) 73 430 85 20
Vice Ordförande
Daniel Richt
Dipl. Fuktsakkunnig
Projektallians
daniel.richt@projektallians.se
+46 (0) 70 780 29 98
Ordinarie Ledamot
Malin Degéus
Dipl. Fuktsakkunnig
NCC
malin.degeus@ncc.se
+46 (0) 79 078 88 15
Ordinarie Ledamot
Mustafa Al Hamami
Dipl. Fuktsakkunnig
Tyréns
mustafa.Alhamami@tyrens.se
+46 (0) 73 025 98 60
Ordinarie Ledamot
Kristian Naess
Dipl. Fuktsakkunnig
Tyréns
kristian.naess@tyrens.se
+46 (0) 76 543 35 75
Ordinarie Ledamot
Kim Olmås
Dipl. Fuktsakkunnig
Västfastigheter
kim.olmas@vgregion.se
+46 (0) 72 451 86 63
Suppleant
Peter Svenmar
Dipl. Fuktsakkunnig
K-Prefab AB
peter.svenmar@kprefab.se
+46 (0) 72 710 49 38
Suppleant
Mikael Oxfall
Dipl. Fuktsakkunnig
NCC Building
mikael.oxfall@ncc.se
+46 (0) 790 78 81 75

Om du vill komma i kontakt med oss, fyll i nedanstående formulär så återkommer vi inom kort!

Tack!

ditt meddelande har sänts!
Skriv in ditt namn
Skriv din e-postadress
E-postadressen verkar vara fel
Mailet saknar ditt meddelande